+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Bazény a koupaliště v okolí - Hotel Jelínek

 • Aquapark Špindlerův Mlýn

  Aquapark Špindlerův Mlýn

  Špindlerův Mlýn 300, Špindlerův Mlýn, 54351

  (ve vzdálenosti 1,0 km od Hotel Jelínek)

  Areál Aquaparku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3 tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, vlnobití, saunu, páru a další atrakce, které jsou v ceně vstupenky. Dále můžete využít masáže či solárium. V letních měsících je návštěvníkům také k dispozici venkovní beach-volejbalové hřiště a minigolf.
 • Chalupa u Hrušků Křížlice v Krkonoších u Horních Vítkovic

  Chalupa u Hrušků Křížlice v Krkonoších u Horních Vítkovic

  Křížlice 83, Jestřabí v Krkonoších, 51401

  (ve vzdálenosti 9,6 km od Hotel Jelínek)

  Chalupa s výhledem na Žalý se nachází v horské vesnici Křížlice v Krkonoších č.p.83. (www.mapy.cz) obec Jestřabí v Krkonoších. K dispozici Vám jsou dva nové velké podkrovní apartmány. Oba jsou čtyřlůžkové , z toho každý s možností přistýlky. Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyň a koupelnu. Jsou vytápěny krbovými kamny. Při větším počtu osob, je k dispozici ještě pokoj s čtyřmi lůžky, který je vytápěn elektrickým topením. K příjemnému posezení Vám poslouží sklípek v přízemí. Do apartmánů vede zvláštní vchod. Parkování a příjezd: Parkování v zimních měsících 80 m od chalupy (při kalamitě doporučujeme s sebou sněhové řetězy), v letních měsících přímo u chalupy. V zimě lyžování , v létě cykloturistika a pěší turistika, 3 km přírodní koupaliště. V létě je možno u chalupy grilovat nebo hrát stolní tenis. Z chalupy můžete vyrazit na běžkách a po necelém 1 km se napojit na běžecké tratě v okolí Vítkovic a s dobrou dostupností hřebenů – Zlaté návrší apod. Lyžařské středisko i s večerním lyžováním Aldrov (vzdálenost 2,5 km, 10 minut autem) má čtyř sedačkovou lanovku, vleky Jizerka a Vurmovka, které jsou pravidelně udržovány a popřípadě uměle zasněžovány. Je zde i půjčovna lyží, lyžařská škola, restaurace a bufety. Bližší informace na www.skialdrov.cz. Lyžařské středisko Medvědín na Horních Mísečkách je vzdáleno 10 km, Rokytnice nad Jizerou 9 km, a Benecko naproti přes údolí. Jilemnice je vzdálena 5 km - obchodní střediska, krytý bazén, muzea apod. V obci Křížlice je velmi útulná restaurace s celoročním provozem a příjemnými cenami (cca 800m).
 • Přírodní koupaliště Vrchlabí

  Přírodní koupaliště Vrchlabí

  Vrchlabí, 54301

  (ve vzdálenosti 12,1 km od Hotel Jelínek)

  Přírodní koupaliště se nachází v městské části Vejšplachy. Pláže jsou převážně písčité s pozvolným vstupem do vody a jsou tak ideální především pro rodiny s dětmi. K dispozici je skluzavka či rychlé občerstvení s posezením.
 • Harkány

  Harkány

  Harrachov, 51246

  (ve vzdálenosti 12,4 km od Hotel Jelínek)

 • Koupaliště Jablonec nad Jizerou

  Koupaliště Jablonec nad Jizerou

  Jablonec nad Jizerou, 51243

  (ve vzdálenosti 12,9 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště se nachází ve sportovním areálu Pilišťata a je vybaveno veškerým nezbytným zařízením - WC, sprchy, převlékárny, bufet atd. Plavecký bazén má rozměry 50*25 metrů a hloubku 2 metry, okolní pláže jsou travnaté. K dispozici je též dětské koupaliště se skluzavkou. Parkoviště je vzdáleno cca 160 m.
 • Koupaliště Harrachov

  Koupaliště Harrachov

  Harrachov, 51246

  (ve vzdálenosti 13,2 km od Hotel Jelínek)

  Harrachovské koupaliště se nachází v lokalitě Zákoutí v blízkosti tenisových kurtů. Po 10 letech byl obnoven nátěr betonové vany ze zelenošedivé barvy na barvu světlemodrou. Bazén má rozměry cca 40*25 metrů. V areálu koupaliště se dále nachází betonové stoly na stolní tenis a kuželky, minigolf.
 • Plavecký bazén a letní koupaliště Jilemnice

  Plavecký bazén a letní koupaliště Jilemnice

  Tyršovo nám., Jilemnice, 51401

  (ve vzdálenosti 14,8 km od Hotel Jelínek)

  Sportovní centrum v Jilemnici nabízí svým návštěvníkům krytý plavecký bazén 25m se 4 plaveckými drahami a dětský bazének s vodním chrličem. V budově se také nachází sauna, spinning centrum a kadeřnictví. V letních měsících je v klidné části města poblíž lesa provozováno přírodní koupaliště s bazénem o velikosti 62x23 metrů, jehož dno i břehy jsou betonové. Přilehlá louka nabízí možnost odpočinku či sportovních aktivit jako: fotbalu (jsou zde umístěny branky) či volejbalu a minigolfové hřiště. Pro děti jsou tu houpačky.
 • Koupaliště Kruh u Jilemnice

  Koupaliště Kruh u Jilemnice

  Kruh, 82440

  (ve vzdálenosti 19,9 km od Hotel Jelínek)

  Přírodní koupaliště se nachází ve středu obce Kruh u Jilemnice v blízkosti tenisových kurtů. Koupaliště je napouštěno pitnou vodou. Jedná se o umělou nádrž o velikosti cca 25 x 30m. Břeh pro odpočinek a slunění je travnatý. Návštěvníci mohou využít stánek s občerstvením, WC, šatny, plážový volejbal nebo dětské hřiště.
 • Koupaliště Tanvald

  Koupaliště Tanvald

  Tanvald, 46841

  (ve vzdálenosti 21,0 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště se nachází na kraji města Tanvald v přírodním prostředí. Ke slunění lze využívat travnaté plochy. Parkování umožněno na ploše u areálu koupaliště bez poplatku. K dispozici jsou sociální zařízení, stánek s občerstvením i sportovní plochy (víceúčelové pískové hřiště).

  Vybavenost Občerstvení Sociální zařízení Sportovní plochy

  Otevírací doba za hezkého počasí denně od 10.00 – 19.00

  Vstupné Dospělí 25 Kč Děti 13 kč

 • Koupaliště Košťálov

  Koupaliště Košťálov

  Košťálov, 51202

  (ve vzdálenosti 23,1 km od Hotel Jelínek)

  Bazén s kvalitní vodou na okraji obce, pod zaniklým hradem Košťál. Celý areál je nově zrekonstruován. Koupaliště má dětskou vodní skluzavku a 3m skokanské prkno. V areálu je zatravněné volejbalové hřiště, dětské houpačky, společ. ohniště. Občerstvení je možné si zakoupit v kiosku. Pro karavany jsou vybudovány elektropřípojky. Možnost stanování.
 • Koupaliště Železný Brod

  Koupaliště Železný Brod

  Nábřeží Obránců míru, Železný Brod, 46822

  (ve vzdálenosti 25,5 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště s rozměry 50 x 25 m a 20 x 12 m najdete na východním okraji Železného Brodu, na pravém břehu Jizery. Velký bazén disponuje 117 metrů dlohým tobogánem, pláže jsou travnaté, k dispozici je prostorné parkoviště, sociální zařízení i stánek s občerstvením.

  Vybavenost hřiště, volejbal, nohejbal, stolní tenis, dětský koutek s bazénkem.

  Otevírací doba Koupaliště je otevřeno v letní sezóně za příznivého počasí denně od 10.00 do 19.00.

 • Koupaliště Huť

  Koupaliště Huť

  Pěnčín, 46826

  (ve vzdálenosti 26,4 km od Hotel Jelínek)

  Huť je název části obce Pěnčín na Jablonecku, na jižních svzích Černostudničního hřebene. Koupaliště se nachází v centru obce, je obklopeno travnatými plochami. V areálu je k dispozici dětský bazén, možnost parkování.

  Vybavenost Občerstvení - ano Hygienické zařízení – ano Sportovní plochy – ano

 • Koupaliště Lučany nad Nisou

  Koupaliště Lučany nad Nisou

  Lučany nad Nisou, 46871

  (ve vzdálenosti 27,6 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště je situováno v okrajové části obce v přírodním prostředí nedaleko lesa. Od konečné zastávky MHD č.4 v Lučanech je to 15 min. pěšky směrem na pilu (Jizerská dřevařská společnost) nebo polní cestou od zastávky MHD 200 m po hlavní zpět na Jablonec a pak doprava za prodejnou potravin Linda). Slunění je možné na travnatých plochách a dřevěných platech, v blízkosti lze i parkovat. Bazén má rozměry cca 50*25 metrů a hloubkou až 4 metry. K dispozici jsou sociální zařízení, převlékárny i občerstvení.
 • Koupaliště Lomnice nad Popelkou

  Koupaliště Lomnice nad Popelkou

  U Obory 1055, Lomnice nad Popelkou, 51251

  (ve vzdálenosti 28,2 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště je umístěno v lokalitě Obora, nedaleko nádraží v Lomnici nad Popelkou. Uprostřed bazénu je ostrůvek. Koupání je na vlastní nebezpečí. V areálu je sociální zařízení, převlékárny, a také možnost občerstvení. Koupaliště je plněno pitnou vodou. Pro aktivní návštěvníky je připraveno víceúčelové hřiště a minigolf. Koupaliště je otevřeno v závislosti na počasí od května do října.
 • Ski areál V Popelkách

  Ski areál V Popelkách

  V Popelkách, Lomnice nad Popelkou, 51251

  (ve vzdálenosti 28,3 km od Hotel Jelínek)

  Kompletní areál pro klasické lyžování v Lomnici nad Popelkou. K hlavním zařízením a zároveň nejdůležitější kulise areálu "V Popelkách" patří skokanské můstky K6, K13, K27, K43 a K70. Z areálu vybíhají standardní běžecké tratě v délkách 2, 3, 4 a 5 km, které jsou v zimním období pravidelně udržovány. Tyto tratě se prolínají s turistickou lyžařskou magistrálou Kozákov – Tábor – Klepanda – Nová Paka. Informace může podávat i informační středisko Města Lomnice nad Popelkou.
 • Plavecký bazén Trutnov

  Plavecký bazén Trutnov

  Na Lukách, Trutnov, 54101

  (ve vzdálenosti 28,7 km od Hotel Jelínek)

  Krytý plavecký bazén v Trutnově nabízí svým návštěvníkům velký bazén 25 m, 8 plaveckých drah, dětský bazén 12 m a skokanské můstky. K dispozici je sauna, solárium, masáže a fitness. Programová nabídka zahrnuje možnost skupinových objednávek, plaveckou výuku, plavání kojenců, batolat a gravidních žen, výuku dospělých neplavců, aquarobic pro všechny generace, kompletní zajištění soustředění, sportovních táborů a akcí, využití sportovních zařízení jako tělocvičny, stadionu, koupaliště, ricochetu, atd.

  Aktuální informace o provozní době naleznete na stránkách provozovatele.

  Vstupné (bazén) Dospělí 35 Kč/hod Děti do 15 let, důchodci 25 Kč/hod

  Vstupné (sauna) Dospělí 50 Kč/hod Děti do 15 let, důchodci 40 Kč/hod

 • Koupaliště Trutnov

  Koupaliště Trutnov

  Na Lukách, Trutnov, 54101

  (ve vzdálenosti 28,9 km od Hotel Jelínek)

  Letní koupaliště v Trutnově nabízí svým návštěvníkům v letních měsících vyhřívaný plavecký bazén 25m, vyhřívané laguny, tobogán - 96 m, skluzavku, hřiště pro plážový volejbal a nohejbal, stoly na stolní tenis, půjčovnu sportovních a plaveckých pomůcek, trampolíny, dětské hřiště, dětský bazén, občerstvení a další služby.

  Otevírací doba (od 7.6. do 31.8., v závislosti na počasí) červen, září - denně 9.00-19.00 červenec, srpen - denně 9.00-20.00

  Vstupné Dospělí 55 Kč/den Děti do 15 let, důchodci 35 Kč Tobogán 5 Kč/jízda

  Aktuální informace na stránkách provozovatele nebo na tel. 499 817 100 (klapka 33)

   

 • Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

  Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

  Sv. Čecha 4204, Jablonec nad Nisou, 46601

  (ve vzdálenosti 30,1 km od Hotel Jelínek)

  25 m bazén s párou, saunou a množstvím vodních atrakcí jako například dětským bazénem, dravou řekou, vlnobitím, tobogány, občerstvením přístupným přímo od bazénů a v neposlední řadě bezbariérovým vstupem a zázemím pro vozíčkáře
 • Vodní nádrž Mšeno (Jablonecká přehrada)

  Vodní nádrž Mšeno (Jablonecká přehrada)

  Jablonec nad Nisou, 46604

  (ve vzdálenosti 30,4 km od Hotel Jelínek)

  Vodní nádrž Mšeno je největší městskou vodní plochou ve Střední Evropě a v současnosti slouží především k rekreaci. Pláže jsou písčité a travnaté a vstup do vody v závislosti na konkrétní lokalitě mírný až velmi prudký. V bezprostřední blízkosti se nacházejí kurty na plážový volejbal, dětské koutky a betonová hřiště na fotbal, tenis či basketbal (vše zdarma), množství stánků s občerstvením i několik restaurací. Za nepříznivého počasí mohou návštěvníci využít také městskou sportovní halu, přilehlý plavecký bazén, tenisovou halu či squashové kurty.Okolí přehrady je ideální pro cykloturistiku i pěší výlety (naučná stezka), samotnou vodní plochu využívají i sportovní rybáři.
 • Žlutá plovárna

  Žlutá plovárna

  Malá Skála, 46831

  (ve vzdálenosti 30,5 km od Hotel Jelínek)

  Sportovní areál v srdci Českého ráje na Malé Skále. Půjčovna kanoí a raftů, půjčovna horských kol, splutí řeky s instruktorem, půjčovna sportovního vybavení a her, zajištění instruktorů pro horolezení a slaňování. Ideální koupání s travnatou pláží, občerstvení, beach volejbal, volejbal a nohejbal, stolní tenis, kuželky, příjemná hudba, příjemná obsluha, příjemně strávený den!
 • Koupaliště Frýdštejn

  Koupaliště Frýdštejn

  Frýdštejn, 46832

  (ve vzdálenosti 32,5 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště je situováno na okraji obce v přírodním prostředí v blízkosti lesa. Plochy ke slunění jsou travnaté. V areálu je také možnost parkování. Bazén má rozměry 25*12 metrů a hloubku 1,2 až 3 metry. K dispozici je také dětský bazén , kurty nebo hřiště na plážový volejbal, dále WC, sprchy, převlékárny atd.
 • Koupaliště Hejnice

  Koupaliště Hejnice

  Hejnice, 46362

  (ve vzdálenosti 33,6 km od Hotel Jelínek)

  Velké koupaliště (cca 70*30 m, hloubka max. 2 m) s betonovým dnem a travnatými či písčitými plážemi. Pro děti je určen menší a mělčí bazén, který zahrnuje i dětský koutek. Dále jsou k dispozici sprchy, převlékárny, víceúčelová hřiště a stánek s občerstvením.
 • Přírodní koupaliště Nové Město pod Smrkem

  Přírodní koupaliště Nové Město pod Smrkem

  Palackého 280, Nové Město pod Smrkem, 46365

  (ve vzdálenosti 33,6 km od Hotel Jelínek)

  Nové Město pod Smrkem se nachází v turisticky atraktivní oblasti Jizerských hor. Přírodní koupaliště leží na okraji města. V areálu je možnost ubytováním v chatkách.

  Vybavenost Občerstvení: ano - restaurace Hygienické zařízení: ano - WC Plavčík, zdravotník: ne Ubytování: ano, v chatkách

 • Přírodní koupaliště Sedmihorky

  Přírodní koupaliště Sedmihorky

  Karlovice, 51262

  (ve vzdálenosti 34,7 km od Hotel Jelínek)

  Dvou-hektarový rybník Bažantník s čistou vodou poskytuje široké možnosti rekreace. Pláže jsou písčito-travnaté a vstup do vody na hlavní pláži mírný, vhodný i pro děti. V areálu přilehlého autokempu naleznete asfaltové hřiště na volejbal a nohejbal, 3 pingpongové betonové stoly a hřiště na minigolf. Dále je k dispozici pojištěná úschovna kol a půjčovna kol a základního sportovního nářadí. Samozřejmostí je kompletní sociální zařízení (pouze pro návštěvníky z kempu).

  POZOR - od 11.7.2007 až do odvolání platí ZÁKAZ KOUPÁNÍ

 • Rybník Oborský

  Rybník Oborský

  Jinolice, 82184

  (ve vzdálenosti 35,1 km od Hotel Jelínek)

  Více než 11 hektarový rybník je největším z celé soustavy Jinolických rybníků na severovýchodním okraji Prachovských skal. Na jeho březích se nachází několik písčitých a travnatých pláží. Poskytované služby jsou spojené s přilehlým veřejným tábořištěm a autokempem. Patří mezi ně půjčovna loděk a sportovního vybavení (včetně kol), restaurace, stánky s občerstvením, nechybí ani sociální zařízení či sprchy a převlékárny přímo na pláži.
 • Koupaliště Sluníčko

  Koupaliště Sluníčko

  Dřevařská 308, Liberec, 46311

  (ve vzdálenosti 35,5 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště se nachází v Liberci - Vratislavicích, nedaleko tramvajové trati Liberec - Jablonec nad Nisou. Návštěvníkům je k dispozici plavecký bazén, neplavecký bazén, minigolf a další služby, včetně travnaté odpočinkové plochy ke slunění.
 • Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové

  Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové

  Mánesova 360, Dvůr Králové nad Labem, 54401

  (ve vzdálenosti 35,6 km od Hotel Jelínek)

  Královédvorská plovárna – Tyršovo koupaliště nabízí v prostorném areálu dva velké bazény, malý bazén pro děti, tenisový kurt, dětské hřiště, basketbalové a beach volejbalové hřiště. Ve velkém parku vedle plovárny je travnatá plocha se stromy, ideální místo i pro odpolední piknik.

  Ceník: Děti do 6 let, držitelé ZTP a ZTP-P - zdarma ; Mládež od 6 do 18 let, studenti - 25 Kč; Dospělí - 40 Kč, Důchodci nad 60 let - 30 Kč
 • Sportovní zařízení města Jičín

  Sportovní zařízení města Jičín

  Revoluční 863, Jičín, 50601

  (ve vzdálenosti 36,0 km od Hotel Jelínek)

  Moderní komplex s aquacentrem jehož součástí je tobogan, divoká řeka, vířivky, skokanská věž, skluzavka, plavecký bazén, dětské brouzdaliště, parní komora, whirpooly a další atrakce. Sportovní vyžití pro oddíly, kluby, organizace i veřejnost. Spolupráce při zajištění sportovně – kulturních akcích. Areál pro kompletní regeneraci.
 • Koupaliště Hodkovice nad Mohelkou

  Koupaliště Hodkovice nad Mohelkou

  Hodkovice nad Mohelkou, 46342

  (ve vzdálenosti 36,5 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště má rozměry 50x30 metrů. Jsou zde hřiště, volejbalové a nohejbalové kurty a dětské brouzdaliště. Odpočívat a opalovat se můžete na travnaté pláži.
 • Vodní nádrž Harcov (Liberecká přehrada)

  Vodní nádrž Harcov (Liberecká přehrada)

  Liberec, 46001

  (ve vzdálenosti 37,8 km od Hotel Jelínek)

  Vodní nádrž Harcov neboli Liberecká přehrada leží nedaleko centra města, obklopená z jedné strany lesem a z druhé klidnou vilovou čtvrtí. Slouží tak obyvatelům Liberce a návštěvníkům nejen ke koupání, ale také procházkám a relaxaci. Jediná rozlehlejší pláž leží na pravém břehu, v blízkosti hráze a nabízí všechny základní služby. Mimojiné WC, sprchy, hřiště na plážový volejbal, občerstvení, restaurace s kratou terasou atd. Pláž je travnatá a písčitá se středně strmým břehem (se zvýšenou opatrností vhodný i pro děti).

 • Koupaliště Raspenava

  Koupaliště Raspenava

  Raspenava, 46361

  (ve vzdálenosti 37,9 km od Hotel Jelínek)

  Umělá nádrž s betonovým dnem má rozměry cca 50*25 metrů a hloubku až 3 metry a nachází se na severním okraji Raspenavy. Plochy pro opalování jsou travnaté. Areál je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které můžou využít menší dětský bazén, dětský koutek, skluzavku apod. Aktivním návštěvníkům jsou k dispozici tenisové a volejbalové kurty, stolní tenis nebo přímo sportovní hala. Koupaliště je vybaveno sociálním zařízením, sprchami, kabinkami na převlečení, restaurací i stánkem s občerstvením.
 • Koupaliště Kacanovy

  Koupaliště Kacanovy

  Kacanovy, 82439

  (ve vzdálenosti 38,0 km od Hotel Jelínek)

  Plavecký bazén v areálu tábořiště s částí určenou pro neplavce. U bazénu je dětské brouzdaliště a venkovní sprchy. Dále je v areálu volejbalové hřiště, betonový stůl na stolní tenis a stolní fotbal. Míče a různé sportovní náčiní lze za poplatek zapůjčit ve stánku s občerstvením. Koupaliště Kacanovy leží přímo v srdci Českého ráje. Okolí je vhodné zejména pro pěší výlety a cykloturistiku.
 • Koupaliště Dachova u Hořic

  Koupaliště Dachova u Hořic

  Hořice, 50801

  (ve vzdálenosti 38,1 km od Hotel Jelínek)

  Stylové koupaliště (dno z pískovcových kvádrů, dřevěné kabinky na převlékání) o rozloze 8000 m2 na severních svazích Hořického chlumu. Uprostřed koupaliště je dřevěný ostrůvek, pláže jsou písečné a travnaté. Z atrakcí je k dispozici 2m skokánek, tobogan, dále petanque, hřiště na fotbal, volejbal i plážový volejbal nebo stolní tenis. Vybavenost areálu je na velmi slušné úrovni - zahrnuje sociální zařízení, sprchy, kabinky či stánky s občerstvením.

 • Plavecký bazén Liberec

  Plavecký bazén Liberec

  Tržní nám. 1338, Liberec, 46001

  (ve vzdálenosti 38,6 km od Hotel Jelínek)

  Plavecké bazény, 107 m tobogán, vířivky, páry, sauny, wellness centrum, aerobic, spinning, výuka plavání a potápění, plavání batolat. Centrum pro aktivní formu odpočinku. Občerstvení, parkování u objektu, poloha nedaleko centra města.
 • Centrum Babylon

  Centrum Babylon

  Nitranská 1, Liberec, 46012

  (ve vzdálenosti 39,1 km od Hotel Jelínek)

  Největší krytý zábavní komplex v České republice a unikátní aquapark s možností celodenního pobytu - soustava bazénů, tobogany a další vodní atrakce, sauny, masáže, parní lázně, vířivky, jeskyně, akvária, palmy, venkovní terasy, originální interiery, Lunapark, Bowling, Casino, diskotéka, nákupní městečko s více jak 60 malebnými obchůdky, gastronomické provozy, prostory pro kongresovou a firemní turistiku, masáže, solárium, kadeřnictví, aerobik a jiné.
 • Koupaliště Sklář u Ostružna

  Koupaliště Sklář u Ostružna

  Ostružno, 82199

  (ve vzdálenosti 39,1 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště se nachází 8km od Jičína ve směru na Sobotku na okraji velkého komplexu lesů, v areálu rekreačního střediska. Betonová nádrž o rozměrech 60 x 100 m s rozdělením pro plavce a neplavce je napájená vodou z lesních pramenů. Jsou zde dva skokanské můstky a chrlič. Navazuje pláž s travnatým povrchem. Letovisko poskytuje podmínky i pro sport a cykloturistiku v přilehlém Českém ráji. Milovníkům koní zajišťují jízdu přímo v areálu.

  Vybavenost WC, sprchy,převlékárny, stanoviště plavčíka (v sezoně), půjčovna jízdních kol, hřiště

 • Koupaliště Vápenka

  Koupaliště Vápenka

  Ještědská 522/22, Liberec, 46001

  (ve vzdálenosti 39,9 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště se nachází v Liberci - Hanychově, nedaleko tramvajové trati ve směru z centra na Ještěd. Pro návštěvníky jsou k dispozici travnaté odpočinkové plochy, dětské hřiště, brouzdaliště, občerstvení a hlavní bazén o rozměrech 50×25 metrů. Koupaliště je bez plavčíka a zdravotníka. K dispozici je místnost první pomoci, sprchy, převlékárny a WC.

  Otevírací doba dle počasí od 14.6 - 31.8. denně 10.00 - 18.30

  Vstupné Dospělí 65 Kč/den Děti 6-15 let 35 Kč/den

 • Vodní nádrž Fojtka

  Vodní nádrž Fojtka

  Mníšek, 46322

  (ve vzdálenosti 40,1 km od Hotel Jelínek)

  Přehrada Fojtka na potoce stejného jména v povodí Lužické Nisy byla vybudována v letech 1904 až 1906. Důvodem ke stavbě přehrady byly časté přívaly velkých vod z potoka Fojtky. V další řadě se počítalo s rekreačním využitím nádrže. Stavba započala dne 11. května 1904. Vodoprávní kolaudace byla provedena v červenci 1906. Vodní dílo v současné době provozuje společnost Povodí Labe a.s. Přehradní hráz je gravitační, zděná z lomového kamene a má obloukový půdorys. Hráz má v koruně délku 146 metrů, šířku 4,5 metrů a dosahuje výšky 16 metrů. Vodní nádrž zaujímá plochu 7 ha.

 • Městské koupaliště Sobotka

  Městské koupaliště Sobotka

  Sobotka, 50743

  (ve vzdálenosti 41,6 km od Hotel Jelínek)

  Městské koupaliště v Sobotce se nachází cca 1 km severně od centra města a cca 0,5 km od zámečku Humprecht. Venkovní koupaliště má travnaté pláže a je vybaveno brouzdalištěm, dětským koutkem, kurty, stolním tenisem a dalšími službami. Rozměr bazénu je 60 x 40 metrů s hloubkou od 1,2 do 4 metrů. Trvalá přítomnost plavčíka. V provozu od května do srpna. Občerstvení, úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb, dvojí vybudované ohniště s posezením.

 • Koupaliště Teplice nad Metují

  Koupaliště Teplice nad Metují

  Teplice nad Metují, 54957

  (ve vzdálenosti 42,0 km od Hotel Jelínek)

  Provozovatelem koupaliště v Teplicích nad Metují je město. Teplické koupaliště je provozováno v režimu přírodní koupaliště. Vodu čistíme přes pískové filtry bez využití bazénové chemie.

  Nejzajímavější atrakcí je skokanský můstek s 1,5m stupněm a 3m prknem. Dále nabízíme dětské kolotoče a houpačky, stolní tenis, ruské kuželky, líný tenis atp. V areálu je hřiště na nohejbal a volejbal. Je možné zapůjčení míčů, slunečníků a lehátek. Historická plovárna nabízí možnost zapůjčení kabinek na převlékání a odkládání osobních věcí. Občerstvení zajišťuje bufet s nabídkou nanuků, sušenek a ostatních cukrovinek, studených a teplých nealko i alko nápojů...

  Otevírací doba denně 9.00 - 18.00 (červen-září - podle klimatických podmínek) - v případě nejistého počasí je lepší si zavolat.

  Vstupné 20 kč/den

 • Koupaliště Český Dub

  Koupaliště Český Dub

  U koupaliště 160, Český Dub, 46343

  (ve vzdálenosti 43,0 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště v Českém Dubu se nachází nedaleko za městem. U areálu autokempu Dubenka v Českém Dubu. Jedná se o koupaliště ve volné přírodě s travnatou pláží. Z vybavenosti je k dispozici restaurace, WC a sprchy. Voda bývá podle údajů z minulých let z pohledu hygienické služby vhodná ke koupání celou sezónu.
 • Komárovský rybník

  Komárovský rybník

  Kněžmost, 29402

  (ve vzdálenosti 44,5 km od Hotel Jelínek)

  Rybník byl dříve spíše rybářským centrem, dnes však už slouží více jako rekreační centrum západní části Českého ráje. Jeho písčité dno a dobrý přístup do vody jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Romantický obraz dokreslují pískovcové skály a jehličnaté lesy. K dispozici je několik pláží a návštěvníci jistě ocení nádherné okolí s terénem vhodným pro turistiku a cykloturistiku.

  Budete-li se někdy nalézat v oblasti Českého ráje, zkuste si udělat trochu času navíc a do svého harmonogramu zařadit i návštěvu Komárovského rybníka. Ten má písčité dno, proto je koupání v něm velmi příjemné, na rozdíl od rybníků, jejichž dno je pokryto blátem. Rybník je dobře přístupný a jeho okrajové části jsou vhodné i pro děti a neplavce. Okolí rybníka je velmi pěkné a určitě zde strávíte nejednu příjemnou chvíli při odpočinku od každodenních starostí. Dostupné autem po celý rok
 • Koupaliště Hoření Paseky

  Koupaliště Hoření Paseky

  Světlá pod Ještědem, 46351

  (ve vzdálenosti 44,9 km od Hotel Jelínek)

  Přírodní areál koupaliště nabízí návštěvníkům travnaté odpočinkové plochy s výhledem na Máchův kraj a České středohoří. Bazén má rozměry cca 40*25 metrů a maximální hloubku 3 metry. K dispozici je nezbytné sociální zařízení (WC, sprchy, převlékárny) a občerstvení je možné v blízkém motorestu.
 • Koupaliště Meziměstí

  Koupaliště Meziměstí

  Meziměstí, 54981

  (ve vzdálenosti 46,1 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště v Meziměstí patří k největším koupališťím na Náchodsku a v Broumovském výběžku. Návštěvníkům nabízí čtyři bazény s velmi čistou vodou, tenisový a volejbalový kurt, stolní tenis, stánky s občerstvením a půjčovnu slunečníků. V letní sezóně jsou na parketu pořádány diskotéky, zábavy či jiné různé společenské akce. Koupaliště se nachází při výjezdu z města směrem na Vižňov po pravé straně. Provozní doba je za příznivého počasí pondělí až neděle od 9 do 20 hodin. Po 17 hodině sleva na vstupném.
 • Koupaliště Dolní Bousov

  Koupaliště Dolní Bousov

  Dolní Bousov, 29404

  (ve vzdálenosti 46,4 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Pláže jsou travnaté, vstup do vody mírný. Pro děti i dospělé je k dispozici skluzavka a skákací prkno.

  Vybavenost občerstvení, hygienické zařízení

 • Plavecký areál Jaroměř

  Plavecký areál Jaroměř

  Karla Lánského, Jaroměř, 55101

  (ve vzdálenosti 47,1 km od Hotel Jelínek)

  Plavecký areál v Jaroměři nabízí vyhřívané bazény s konstantní teplotou 24 °C, s čistou vodou. Zázemí tvoří šatny, sprchy a WC. V areálu se nacházejí stánky s občerstvením a nápojový automat, půjčovna slunečníků, hřiště na plážový volejbal a ping-pong. Návštěvníci se mohou slunit na přilehlé travnaté ploše. Z vodních atrakcí jsou k dispozici dva bazény o rozměrech 50x22 metrů plavecký bazén, 22x12 metrů dětský bazén, dále dvouproudová skluzavka 25 metrů a dětské brouzdaliště 6x6 metrů.
 • Koupaliště Libáň

  Koupaliště Libáň

  Libáň, 50723

  (ve vzdálenosti 47,1 km od Hotel Jelínek)

  Městské koupaliště se nachází ve volné přírodě na severovýchodním okraji města, s příjezdem přes náměstí a Komenského ulici v ulici Sportovní v návaznosti na sportovní areál, kde je možnost využití fotbalového hřiště, volejbalového antukového hřiště a nového víceúčelového sportoviště s umělým povrchem. Betonová nádrž rozměrů 46×67 m, s hloubkou 0 až 2 m a s ochozem je napájená vodou ze studní. Plochy určené pro odpočinek a slunění jsou zatravněné, upravované.

  Vybavenost Venkovní sprchy – umývárna, WC, převlékárny, možnost občerstvení a půjčování sportovního náčiní (volejbalový míč, pálky na stolní tenis)

 • Koupaliště Kněžmost

  Koupaliště Kněžmost

  Sokolská 219, Kněžmost, 29402

  (ve vzdálenosti 47,7 km od Hotel Jelínek)

  Nově vybudované koupaliště o rozměrech 25 × 10m s kruhovým vstupem s vodním hřibem se nachází v blízkosti základní školy. V areálu najdete travnatou plochu k opalování, hřiště k aktivnímu odpočinku, tenisové kurty pro milovníky sportu a možnost občerstvení. Hloubka bazénu je 1,35 až 1,65m. Čistotu vody zajišťuje filtr s automatickým dávkováním chemikálií. K dispozici je dále brouzdaliště s masážní tryskou, sociální zařízení a převlékárna. Teplota vody se pohybuje v rozmezí 18-25°C podle počasí.
 • Vodní nádrž Rozkoš

  Vodní nádrž Rozkoš

  Česká Skalice, 55203

  (ve vzdálenosti 49,0 km od Hotel Jelínek)

  Vodní nádrž Rozkoš je největší vodní plochou v Královéhradeckém kraji (cca 800 hektarů) a zároveň vynikajícím místem k odpočinku a rekreaci. Hlavní koupací oblast leží na okraji města Česká Skalice, v areálu autokempu. K dispozici jsou zde velké travnaté plochy na opalování, dřevěná mola, tobogán, dětské brouzdaliště atd. K další vybavenosti náleží kabiny na převléknutí, sociální zařízení, stánky s občerstvením, restaurace, minigolf či letní kino.
 • Koupaliště Police nad Metují

  Koupaliště Police nad Metují

  Mírové nám. 56, Police nad Metují, 54954

  (ve vzdálenosti 49,6 km od Hotel Jelínek)

  Koupaliště v Polici nad Metují zahájilo provoz 1. června 2004. Možnost sportovního vyžití. Doporučujeme před návštěvou ověřit je-li areál v provozu.